Hakkımızda

Akkayalar Tekstil Dokuma San. ve Tic. Ltd.Şti Tekstilin merkezi olan Mert er’de yaklaşık 900 mlik showroomve kumaş deposu ile müşterilerine hizmet vermeye başladı.
Akkayalar Tekstil Dokuma San. ve Tic. Ltd. Ştimamul kumaş depolarında pamuklu ve pamuk karışımlı dokuma kumaşlardan ketene, Lycrakumaşlardan ipliği boyalı ve reaktif, pigment, sülfür boyalı kumaşlara kadar,baskılı ve düz olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce çeşit satışa hazırkumaşlar bulundurmakta ve anında servis yapabilmektedir. Alınan siparişlerizamanında ve daha hızlı teslim edebilmek için de, Denizli’de bulunan işletme veboyahane depolarında her an boyaya hazır, yaklaşık 50 değişik konstrüksiyondatamamen yerli;
%100pamuk, pamuk / Lycra, Pamuk / Keten, Pamuk / Naylon ve Pamuk / Polyesterçeşitlerinde ipliği boyalı ve düz boya kumaş olmak üzere milyon metrenin üzerinde ham bez stoku hazır tutmaktadır.
Akkayalar Tekstil Dokuma San. ve Tic. Ltd.2012 yılına geldiğinde ise Denizli Organize Sanayi Bölgesinde satın aldıkları12 000 marsa üzerine dokuma(150 adet), çözgü, haşıl makinelerinin alımına karar vermişlerdir. İlk etapta 24 adet 220 cm eninde Picanol Optimaxmarka dokuma  makinelerinin alımını yapmış ve aylık 220 000 metrelik üretimi ile dokuma faaliyetlerine başlamıştır ve aşama aşama hedeflerine ulaşmayı planlamaktadır.
Akkayalar Tekstil Dokuma ve Sanayi müşteri memnuniyetini ön planda tutarken aynı zamanda Kaliteye önem vererek müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Akkayalar ailesi olarak müşterilerimizin beklentilerinin öneminin farkındayız.